کشتارگاه صنعتی طیور خوش پخت نقده دیشب نوزدهم فروردین ماه 1402 میزبان بازدید نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس دفتر و مشاوران، فرماندار، دادستان، نماینده دادگستری، رئیس جهاد، رئیس صمت، رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین رئیس اداره برق، مدیرعامل زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ اروم چکاوک،  بود.

در این مراسم بازدید مدعووین طی دیداری که به صورت چهره به چهره با کارکنان و تمامی پرسنل شاغل خط تولید و کشتار این واحد صنعتی صورت گرفت حاضرین با روند کشتار، بسته بندی، قطعه بندی، انجماد، توزیع و بارگیری محصولات مرغی آشنا شده و از روال ورود مرغ زنده به کشتارگاه و کشتار و فروش آن آشنا شدند.

در ادامه این مراسم؛ مسئولان طی جلسه ای که در محل اتاق کنفرانس کشتارگاه برگزار شد، با طرح و بررسی مشکلات فراروی صنعت طیور و معضلات مربوط به کشتارگاه و همچنین پرورش مرغ در برخی از فارم ها، راهکارهای رفع موانع تولید و تسهیل در فرایند پرورش و تولید مرغ گوشتی و همچنین گسترش محدوده جغرافیایی فعالیت زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ اروم چکاوک در شهرستان نقده مورد بحث و بررسی قرار گرفته و قول های مساعد از سوی مسولان داده شد.

تجلیل از زحمات علی خاقان پور رئیس اداره کار، اکبر نوروزی کارشناس اداره کار و ضیافت افطار از دیگر آیتم های این مراسم بازدید بود.