روز کارگر امسال برای پرسنل زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ اروم چکاوک روز متفاوتی بود.

به گزارش روابط عمومی؛ تالار رستوران کارینوی شهرستان نقده میزبان مراسم 260 نفری جامعه کارگری گروه تولیدی اروم چکاوک متشکل از مدیران بخش های مختلف شرکت، کارشناسان ارشد، کارشناسان و پرسنل کارگری شرکت تعاونی کشتارگاه صنعتی خوش پخت، کارخانه فارغ دان و مرغداران مالکیتی، استیجاری و مشارکتی زنجیره بود.

در این مراسم که با حضور جواد کرمی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی، علی زنجانی نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس، دهقانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، سرتیپی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، حجج اسلام فصیح نیا و منیری ائمه جمعه شهرهای نقده و محمدیار، اسماعیلی معاونت سیاسی فرماندار نقده، مرتضوی فرمانده سپاه نقده، پاکدل فرمانده نیروی انتظامی نقده، خاقان پور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نقده، قلندری رئیس اداره صمت نقده، هاشمیان بخشدار محمدیار در یازدهم اردیبهشت ماه برگزار شد ضمن اهدای هدایای نقدی به تمامی کارگران زنجیره اروم چکاوک طی مراسمی از پرسنل کارگری نمونه این گروه تولیدی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم از عمران حاجی پور، محسن یوسفی و میلاد قربانی از کشتارگاه صنعتی خوش پخت؛ امیر ابراهیمی و جبار حافظی از کارخانه خوراک دام، طیور و آبزیان فارغ دان؛ داریوش مصلحی، امین قاسم زاده و فیصل ابراهیمی از فارم های گوشتی اروم چکاوک؛ خانم جوان به عنوان نماینده بانوان شاغل در واحد قطعه بندی کشتارگاه و زهرا عبدی به نمایندگی از بانوان شاغل در شرکت اروم چکاوک با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل به عمل آمد.

همزمان با این مراسم «داوود قزلباش» به عنوان منتخب اول مفاهیم قرآنی مسابقات کارگران استان آذربایجان غربی به همراه «رضا رضایی» کارگر نمونه ملی و نماینده کارگران استان به دیدار با مقام معظم رهبری مشرف گردیدند. رضایی پس از دیدار با رهبری طی دیدارهایی جداگانه با وزیر کار، رئیس سازمان تامین اجتماعی به مراسم تجلیل از کارگران نخبه با حضور رئیس جمهور رفت و تندیس و لوح تقدیر را از دست دکتر ابراهیم رئیسی گرفت.

شایان ذکر است کشتارگاه صنعتی مرغ خوش‌پخت که عنوان‌دار تعاونی برتر ملی طی سه سال متوالی است؛ امسال با دو نفر از کارگران برگزیده در عرصه کشوری درخشش چشمگیری داشت. این کشتارگاه از زیر مجموعه‌های مشارکتی زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ اروم چکاوک می‌باشد.

صادرکننده برگزیده استان، زنجیره نمونه استان، کارآفرین برتر و واحد نمونه صنعت نمونه سلامت محور کشور از جمله عناوینی است که این گروه تولیدی اخیراً به آن نائل گردیده است.

غیبعلی قاسمی، مدیرعامل این زنجیره با اشتغالزایی مستقیم بیش از ۷۰۰ نفر، به عنوان کارآفرین برتر ملی کشوری در سال ۱۴۰۱ انتخاب گردید.یازدهم اردیبهشت ماه هر سال به منظور تجلیل و گرامیداشت مقام کارگران، به عنوان روز جهانی کارگر نامگذاری شده است.